МоваЯзык

/ Пульмонологія

Визначено групу крові, яка захищає від зараження COVID-19

124.7т
Читати матеріал російською

Люди з типом крові О (I група) генетично більш захищені від можливості заразитися коронавірусом (COVID-19).

Такого висновку дійшли вчені з приватної медичної компанії 23andMe, яка вивчила дані понад 750 тисяч осіб, передає Daily Mail.

"Попередні дані генетичного дослідження COVID-19, мабуть, дають більше доказів важливості групи крові людини – що визначається геном ABO – для відмінностей у сприйнятливості до вірусу", – йдеться в повідомленні.

Визначено групу крові, яка захищає від зараження COVID-19

Визначено групу крові, яка захищає від зараження COVID-19

У дослідженні зазначено, що людина з 1-ю групою крові має на 9-18% менше шансів отримати позитивний результат на COVID-19 порівняно з іншими групами крові.

"Ці дані достовірні, якщо врахувати вік, стать, індекс маси тіла, етнічну приналежність і супутні захворювання", – наголосили вчені.

Зазначається, що це лише попередні напрацювання вчених. Ще належить точніше визначити, як група крові людини може відігравати роль у сприйнятливості до вірусів.

"Ми не єдина група, яка вивчає це, і зрештою науковій спільноті, можливо, буде потрібно об'єднати свої ресурси для реального вирішення питань, що стосуються зв'язків між генетикою й COVID-19", – зазначили дослідники.

Як повідомляв OBOZREVATEL, названо найбільш вразливу перед коронавірусом групу крові.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
0
Коментарі
12
13
Смішно
49
Цікаво
2
Сумно
6
Треш

Блоги медицини