Визначено "перший та останній" симптом COVID-19 у молодих людей

Визначено 'перший та останній' симптом COVID-19 у молодих людей

У молодих пацієнтів з COVID-19 інсульт може бути "першим і останнім" симптомом коронавірусу.

Причиною цьому є гіперкоагуляція – підвищення згортання крові, розповіла в інтерв'ю "Лента" професорка Школи системної біології університету Джорджа Мейсона (США), директорка Центру з вивчення хронічних захворювань метаболізму в Коледжі наук GMU Анча Баранова.

Визначено ''перший та останній'' симптом COVID-19 у молодих людей
Відео дня

"Важливо знати, що гіперкоагуляція – підвищена активність згортання системи кровообігу – часто єдина ознака COVID-19, особливо у безсимптомних і малосимптомних пацієнтів", – зазначила медикиня.

Лікарка наголосила, що в США в розпал епідемії COVID-19 кількість пацієнтів віком до 40 років із серцево-судинними патологіями зросла всемеро супроти аналогічного періоду 2018-19 років.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікарі назвали найнебезпечніший ранній симптом COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки