ВООЗ попередила про можливе різке поширення коронавірусу

ВООЗ попередила про можливе різке поширення коронавірусу

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що поширення коронавірусу 2019-nCoV за межами Китаю може пришвидшитися.

Про це глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус написав у Twitter. За його словами, сьогодні динаміка захворюваності здається повільною, проте це може змінитися.

"Стримування залишається нашою метою, але всі країни повинні використовувати вікно можливостей, створене стратегією стримування, для підготовки до можливого проникнення вірусу... Були деякі випадки подальшого поширення 2019-nCoV серед людей без історії подорожей в Китай. Виявлення невеликої кількості випадків може вказувати на більш широку передачу збудника в інших країнах. Коротше кажучи, ми можемо бачити тільки верхівку айсберга", – написав він.

Відео дня
ВООЗ попередила про можливе різке поширення коронавірусу

Також, за словами Гебреєсуса, в Китай уже вилетіли перші члени "міжнародної експертної місії" ВООЗ, які працюватимуть над координацією роботи з протидії та розслідування епідемії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жертвами коронавірусу 2019-nCoV станом на ранок 10 лютого вже стали 910 осіб. Лише за останню добу кількість загиблих збільшилася на 99.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки