ВООЗ схвалила одноразову вакцину Johnson & Johnson

ВООЗ схвалила одноразову вакцину Johnson & Johnson

Всесвітня організація охорони здоров'я дала дозвіл на використання вакцини Janssen від коронавірусу виробництва компанії Johnson & Johnson.

Як повідомляє сайт ВООЗ, препарат дозволений для екстреного використання в усіх країнах і для поширення COVAX.

"Кожен новий, безпечний і ефективний інструмент проти COVID-19 – це ще один крок до боротьби з пандемією. Але надія, яку дають ці інструменти, не здійсниться, якщо вони не стануть доступними для всіх людей у всіх країнах. Я настійно закликаю уряди та компанії виконувати свої зобов'язання і використовувати всі наявні в їхньому розпорядженні рішення для нарощування виробництва, щоб ці інструменти стали воістину глобальними суспільними благами, доступними і доступними для всіх, а також спільним рішенням глобальної кризи", – розповів глава ВООЗ Тедрос Гебреєсус.

Відео дня

Пояснимо, що екстрений дозвіл на використання вакцини означає, що вакцину можна застосовувати не чекаючи закінчення всіх її випробувань. Раніше такі дозволи отримали компанії Pfizer-BioNTech і Moderna.

Додамо, що вакцина від Janssen є першою вакциною, включеної ВООЗ в схему одноразової дози, що має полегшити логістику вакцинації в усіх країнах.

Хоча вакцину необхідно зберігати при -20 за Цельсієм, її також можна зберігати протягом трьох місяців при 2-8 градусах. При цьому термін зберігання становить два роки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в ЄС схвалили четверту вакцину проти коронавірусу. Також в У США схвалили вакцину проти COVID-19 компанії Johnson & Johnson.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки