Впадають в істерику: Гончарук назвав точну дату евакуації українців з Уханя

Впадають в істерику: Гончарук назвав точну дату евакуації українців з Уханя

Українці, які не можуть покинути Ухань, впадають в істерику. У свою чергу, прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що вже 18 лютого всіх бажаючих вивезуть з міста, який є епіцентром поширення коронавируса.

В ефірі "Свободи слова" з Савіком Шустером по відеозв'язку виступила Катерина Бондарева - українка, яка живе в Ухані. Вона розповіла, що всім жителям видали талони, за якими можна виходити на вулицю тільки раз в кілька днів - порушників заарештовує поліція. Також складно купити продукти - населення скуповує все на полицях супермаркетів ще вранці. Крім того, серед українського населення (в Ухані знаходиться 51 українець - і це тільки зареєстровані) наростає паніка через перенесення евакуації.

Відео дня

"Нам сказали, що евакуація буде 11 числа, ми підготувалися, були на валізах, але вранці прочитали повідомлення про те, що евакуація скасована. Природно, у всіх паніка, тому що ми налаштувалися вже полетіти в Україну, повернутися додому, до родин. Звісно , ми хочемо додому, деякі дівчата і хлопці впадають в істерику і хочуть повернутися ", - розповіла Катерина.

Катерина Бондарева

У відповідь на це прем'єр-міністр Олексій Гончарук назвав остаточну дату евакуації - 18 лютого. Також він пояснив перенесення евакуації тим, що необхідно максимально відповідально підготуватися до прибуття українців з Уханья, адже дані про коронавірус постійно оновлюються

"Вона (евакуація, - ред) запланована на 18 число. У світі є різна інформація щодо того, як поширюється коронавірус, які заходи повинні бути застосовані. З'явилися публікації про те, що інкубаційний період триває не 14 днів, а більше", - сказав прем'єр-міністр.

Олексій Гончарук

Також він пояснив як буде діяти Україна після евакуації. Зараз є 3-4 установи, які розглядають як місце для ізоляції прибулих. До 18 лютого через них виберуть кращий - туди їх і відправлять. Після лікарі методом виключення виявлятимуть потенційно заражених. Також Гончарук зазначив, що якщо, наприклад, на 10-й день виявлять хворого, то ізоляція продовжиться.

Також в ефірі Катерина прокоментувала своє виступ на телеканалі "Росія-1", після якого деякі пропагандисти почали говорити про те, що потрібно евакуювати українців до Росії. В ефірі "Свободи слова" Катерина заявила, що не збирається вдаватися до їх "допомоги" і вірить в Україну.

"Я хотіла б сказати, що у нас є громадянка України, у якій мама - громадянка Росії. Ось вона подавала свою заявку, коли евакуювали росіян, але посольство Росії відмовилося. Тому на тлі цього вони сказали, що ми нібито просимо евакуації. Але ми віримо в нашу країну і вона не гірше за інших нас евакуює ", - підкреслила дівчина.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки