"Я ухвалила рішення!" Скалецька 14 днів пробуде в одному приміщенні з українцями з Уханя

148,6 т.
Скалецька проведе 14 днів з українцями з Уханя

Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що проведе 14 днів у Нових Санжарах разом з евакуйованими з Китаю українцями.

Про це вона повідомила в Facebook. "Я ухвалила рішення приєднатися до людей в обсервації", – написала вона.

Скалецька зазначила, що проведе цей час у тих же умовах і в тому ж приміщенні, що й евакуйовані з Уханя громадяни.

Скалецька проведе 14 днів з українцями з Уханя
Відео дня

"Те, що відбувалося сьогодні, та паніка і несприйняття, негатив та агресія дуже мене вразили. Ще більше вони вразили людей, евакуйованих із Китаю. Тому прошу вас висловити їм слова підтримки і подяки за те, що вони погодились провести в ізоляції два тижні задля безпеки нас усіх", – зазначила вона.

Скалецька наголосила, що Україна ретельно готувалася до евакуації і підготувала безпечні умови перебування в обсервації, враховуючи всі стандарти ВООЗ і практику інших країн.

"Ще раз хочу наголосити: ці люди – наші співвітчизники, вони нам не чужі", – написала глава МОЗ.

"Сподіваюся, що моя персональна поведінка сприятиме втихомиренню ситуації і примиренню. Це необхідно нам усім", – додала вона, подякувавши колегам за допомогу в проведенні евакуації.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українку Анастасію Зінченко разом з її собакою не змогли евакуювати з Китаю, оскільки уповноважені органи КНР не схвалили документи тварини для перетину кордону.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки