МоваЯзык

/ Пульмонологія

Як довго залишаються заразними ті, хто перехворів на коронавірус: вчені дали відповідь

Пацієнти, які вилікувалися від коронавірусу, залишаються заразними ще протягом як мінімум 8 днів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це пише MedicineNet з посиланням на дослідження міжнародної групи вчених, які спостерігали за пацієнтами з COVID-19 у Китаї.

Вчені продовжували брати у пацієнтів мазки з горла протягом декількох тижнів після одужання. З'ясувалося, що половина з них залишалися переносниками вірусу навіть після того, як у них повністю зникали всі симптоми хвороби.

Згідно зі спостереженнями, з моменту зараження коронавірусом проходить близько п'яти днів до появи перших симптомів, а після лікування – від одного до восьми днів, перш ніж вилікувані перестають бути заразними. В основному цей показник становить 7-8 днів.

"Якщо у вас були легкі симптоми COVID-19 і ви залишалися вдома, щоб не заразити інших людей, вам варто продовжити свій карантин ще як мінімум на один тиждень після одужання", – зазначив співробітник Пекінської лікарні Лісінь Сі.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: pixabay.com

pixabay.com

Він припустив, що потрібні подальші дослідження, щоб зрозуміти, чи можуть люди, які перенесли захворювання, бути заразними для оточуючих протягом більш тривалого часу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у деяких пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, функція легенів може знизитися на 20-30%.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
22
Цікаво
5
Сумно
3
Треш

Блоги медицини