МоваЯзык

/ Пульмонологія

Як не заразитися коронавірусом в Україні

Періодично з'являються новини про “уханський” коронавірус у ЗМІ і я розумію, що це викликає серед громадян певне занепокоєння. Можливо, ви маєте знайомих, які прилетіли з Китаю, або тих, хто збирався у подорож чи просто піклуєтеся про власну безпеку, тому запевняю Ваc, що ми сприймаємо ці події дуже серйозно, щоденно оцінюємо ризики й уважно стежимо за епідемічною ситуацією.

МОЗ України розробило чіткий перелік рекомендацій та заходів. Вже надані рекомендації лікарям, як діяти у разі виявлення випадку 2019-nCoV. Їх також отримали Лабораторні центри МОЗ України.

Окрім порад, ми ведемо перемовини з міжнародними партнерами про надходження в Україну спеціальних тестів, що дозволяють швидко діагностувати саме новий коронавірус. Тим не менш, наявні лабораторні можливості є достатніми для встановлення етіології ГРВІ.

Поточна оцінка ситуації у світі кожного дня з'являється на сайті та фейсбук сторінці МОЗ України. Наразі, жоден із випадків підозри на коронавірус в Україні не був підтверджений.

Якщо у вас є додаткові питання про вірус, ви можете переглянути поради для профілактики, інформацію про додаткові заходи та рекомендовані кроки для людей, які зараз знаходяться на території Китаю. Ми постійно звіряємо наші дії з останніми рекомендаціями ВООЗ та корегуємо наші дії відповідно до оперативних даних, тому слідкуйте за МОЗ України та ЦГЗ.

Зараз тема коронавірусу дуже широко висвітлюється і це гарна нагода нагадати всім, що правильна гігієна та регулярне миття рук мають важливе значення для боротьби з поширенням бактерій та вірусів.

Заходи особистого захисту від коронавірусу такі ж, як при грипі та будь-яких інших подібних респіраторних інфекціях. Ці хвороби, хоча і не такі медійні, можуть бути менше або ж більше небезпечні для вашого здоров'я ніж 2019-nCoV. Якщо ви нещодавно подорожували у Китай та відчули себе погано – зверніться до лікаря, проте не лише через коронавірус, а тому, що піклуєтеся про власне здоров'я.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

2
Коментарі
0
2
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини