Як передається коронавірус: у ВООЗ зробили важливе уточнення

Як передається коронавірус: у ВООЗ зробили важливе уточнення

Коронавірус передається за допомогою крапель через повітря і контактним способом, аерогенним шляхом зараження не відбувається.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такі висновки Всесвітньої організації охорони здоров'я озвучив на брифінгу в неділю, 29 березня, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

"ВООЗ випустила оновлені рекомендації щодо механізму передачі хвороби. Є два шляхи передачіповітряно-крапельний і контактний. У випадку з першим мова йде саме про краплі. Великі краплі осідають на поверхнях і через них людині може передаватися вірус. Аерогенним шляхом заразитися не можна. Тому діють стандартні заходи профілактики. Найбільш небезпечна людина, у якої є ознаки респіраторного захворювання. Вона повинна надягати маску при контакті з людьми", – пояснив він.

Відео дня
Як передається коронавірус: у ВООЗ зробили важливе уточнення

Ляшко додав, що ВООЗ спростувала передачу коронавріусу фекально-оральним шляхом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше китайські вчені зробили висновок, що коронавірус може передаватися від інфікованої людини до здорової на відстані до 4,5 метрів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки