Як підписати декларацію з лікарем онлайн: інструкція на час карантину

27,3 т.
Як підписати декларацію з лікарем онлайн: інструкція на час карантину

Під час карантину через пандемію коронавірусу українці можуть підписати декларацію з сімейним лікарем або терапевтом онлайн.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Таку можливість надає сервіс HELSI.me. На ньому можна вибрати лікаря, перевірити його в Національній службі здоров'я України і чи є у нього вільні місця.

Як підписати декларацію з лікарем онлайн: інструкція на час карантину

Щоб укласти декларацію з лікарем, потрібно зробити наступні кроки:

Відео дня
  • зайти на сторінку https://helsi.me/

  • ввести в пошуку спеціальність лікаря

  • вибрати район, де ви зареєстровані або живете

  • вибрати лікаря, зручну дату і час прийому

  • зареєструватися

  • ввести свій номер телефону, після чого має прийти СМС-повідомлення з паролем для входу в систему, пароль необхідно зберегти

  • заповнити поля реєстраційної форми.

Також варто зателефонувати в лікарню і запитати, що потрібно для підписання декларації з лікарем. Традиційно просять принести паспорт та ідентифікаційний код, але може знадобитися зошит або додаткові документи.

Як писав OBOZREVATEL, Міністерство охорони здоров'я України рекомендує поліклінікам і лікарням на період карантину виділити лікарів, які будуть приймати пацієнтів без декларації з сімейним лікарем.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки