Як починається коронавірус: названо перші симптоми

612,2 т.
Як починається коронавірус: названо перші симптоми

Симптоми коронавірусу COVID-19 починаються з високої температури, після цього з'являється сухий кашель, який може призвести до утрудненого дихання.

Як повідомляє BBC, перші симптоми коронавірусу можна переплутати з іншими звичайними зимовими інфекціями типу ГРВІ або грипу (щоб подивитися ілюстрацію, проскрольте новину до кінця).

Як починається коронавірус: названо перші симптоми

В середньому симптоми проявляються через п'ять днів з моменту зараження, але у деяких людей цей період може бути довшим.

Відео дня

Інкубаційний період може становити до 14 днів, однак деякі лікарі зазначають, що він може тривати до 24 днів.

Найбільш заразним вважається той, у кого активно проявляються симптоми коронавірусу, хоча є підстави підозрювати, що інфекція може передаватися від зараженої людини навіть за відсутності у неї яскраво виражених симптомів, тобто в інкубаційній фазі.

Як починається коронавірус: названо перші симптоми

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'явився прогноз, що коронавірус вб'є від 15 до 68 мільйонів осіб.

Епідеміологи припустили, що коронавірус може затягнутися на 6-12 місяців або на кілька років навіть після закінчення пандемії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки