Як швидко поширюється коронавірус: з'явилися показові дані

Як швидко поширюється коронавірус: з'явилися показові дані

Один заражений смертельним коронавірусом COVID-2019 може інфікувати в середньому від двох до трьох осіб.

Про таку високу швидкість поширення захворювання розповів глава спеціальної експертної комісії держкомітету з питань охорони здоров'я Китаю Чжун Наньшань, передає РІА Новини.

"Інфікування при нинішній епідемії, можливо, відбувається активніше, ніж при SARS (Важкий гострий респіраторний синдром), якщо виходити з наявних на даний момент статистичних даних. Один заражений, ймовірно, може заразити від двох до трьох осіб", – повідомив експерт.

Відео дня
Епідемія коронавірусу в Китаї

Нагадаємо, що в Китаї за добу, 26 лютого, від коронавірусу померли 29 осіб. Це найнижчий показник, починаючи з 30 січня. На даний момент загальна кількість жертв у всьому світі складає 2744, більше 78,4 тисяч осіб заразилися.

При цьому через карантинні заходи в зв'язку з епідемією коронавірусу в Китаї люди змушені довго перебувати вдома без засобів до існування, оскільки більшість підприємств тимчасово закриті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Чернівцях у двох українців з Італії запідозрили коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки