Як унеможливити поширення коронавірусу від людини до людини: у МОЗ дали відповідь

Як унеможливити поширення коронавірусу від людини до людини: у МОЗ дали відповідь

Обов'язкове носіння маски у громадських місцях, яке з 6 квітня запроваджене в Україні, є превентивним заходом, який допомагає унеможливити поширення збудника коронавірусу COVID-19 від людини до людини.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це на брифінгу розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. За його словами, поєднання до носіння маски дотримання дистанцій між людьми дозволить уникнути контакту з потенційно інфікованою людиною.

Ляшко вкотре закликав українців залишатися у самоізоляції. Особливо це має стосунок до людей похилого віку та людей, які мають хронічні захворювання. За його словами, саме у цих верств населення при інфікуванні коронавірусом найчастіше виникають ускладення, інколи навіть несумісні з життям.

Відео дня
Як унеможливити поширення коронавірусу від людини до людини: у МОЗ дали відповідь

Як повідомляв OBOZREVATEL, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що частина карантинних заходів, наприклад, носіння маски в громадських місцях, може діяти в Україні до вересня.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки