З космосу? Вчений зробив несподіване припущення про коронавірус

З космосу? Вчений зробив несподіване припущення про коронавірус

Коронавірус COVID-19, спалах якого вперше зафіксували в кінці 2019 року в китайському місті Ухань, міг бути занесений на цю територію метеоритом, який впав із космосу.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такою заявою відзначився завідувач відділом Інституту медико-біологічних проблем РАН В'ячеслав Ільїн, посилаючись на слова іноземного колеги в цій області. Про це повідомляють РИА Новости.

"Відомий екзобіолог Чандра Вікрамасінґх із Кардіфського університету в Уельсі днями висловив цікаву думку, що коронавірус міг потрапити на Землю з метеорита, що вибухнув над Китаєм торік у жовтні", – сказав він.

Відео дня
Коронавірус міг бути "занесений" в Ухань метеоритом із космосу

За словами Вікрамасінґха, метеорит нібито цілком міг містити в собі небезпечний вірус. Водночас російський вчений Ільїн вважає цю версію цілком імовірною.

"Так, це може бути правдою", – переконаний він.

Карта поширення коронавірусу COVID-19 у світі:

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені заявили, що версія з нібито створенням коронавірусу у США та завезенням його в Китай американськими військовими не має підтверджень.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки