За жарознижувальне – на карантин: Китай затвердив нові заходи стримування епідемії

7,8 т.
За жарознижувальне – на карантин: Китай затвердив нові заходи стримування епідемії

Уряд провінції Хубей попередив, що громадян, які купили жарознижувальне та препарати від кашлю, зобов'яжуть пройти додатковий медичний огляд.

Так, медики будуть збирати особисту інформацію про тих, хто купив ліки на території провінції, починаючи з 20 січня, незалежно від того, були вони придбані онлайн чи безпосередньо в аптеці, передає CNN.

Як відомо, ці люди пройдуть додаткове тестування на коронавірус і можуть бути поміщені на карантин за необхідності.

Медики перевірятимуть усіх, хто купує препарати проти ГРВІ

Крім того, будуть перевірені пацієнти, у яких з 20 січня під час звернення за медичною допомогою в Хубей були відзначені симптоми ГРВІ.

Розпорядження, яке набуде чинності негайно, також вимагає від аптек надавати дані про осіб, які купують ліки від лихоманки на щоденній основі.

Раніше стало відомо, що в деяких містах Китаю уряд заборонив аптекам продавати препарати від кашлю та жарознижувальні, пояснюючи це тим, що пацієнти з подібними симптомами будуть змушені звертатися за медичною допомогою, а не займатися самолікуванням.

Нагадаємо, що Ухань, місто в провінції Хубей, є епіцентром спалаху коронавірусу.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що коронавірус спалахнув з новою силою на круїзному лайнері Diamond Princess. Там виявлено 88 нових випадків зараження.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки