Загроза коронавірусу: в РБНО сказали, хто з українців у групі ризику

Данилов розповів про тести на коронавірус в Україні

Найбільші ризики захворювання коронавірусом має вікова категорія 80+.

Про це повідомили в головному ситуаційному центрі Ради національної безпеки і оборони, де в цілодобовому режимі проводиться моніторинг поширення хвороби.

"За результатами моделювання в зоні найменшого ризику знаходяться особи віком від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%.

Для 40-49-річних – відповідно 0,3%, для 50-59-річних – 1 3%, для 60-69-річних – 3,4%, для 70-79-річних – 7,8%. В зоні найбільшого ризику знаходяться люди похилого віку у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%", – сказано в повідомленні.

Відео дня

Також в зоні ризику знаходяться люди, які мають проблеми з дихальною системою і діабетики.

Загроза коронавірусу: в РБНО сказали, хто з українців у групі ризику

Як писав OBOZREVATEL, міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька заявила, що Україна готова протистояти коронавірусу COVID-19 на тлі виявлення нових випадків захворювання в європейських країнах.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки