Заражені з безсимптомною формою COVID-19 безпечні, а сам коронавірус не такий страшний, – київський лікар

Заражені з безсимптомною формою COVID-19 безпечні, а сам коронавірус не такий страшний, – київський лікар

Коронавірус (COVID-19) не становить страшної небезпеки, адже у багатьох заражених хвороба протікає в легкій безсимптомній формі.

Про це в інтерв'ю "Фактам" розповів інфекціоніст Київської міської клінічної лікарні №4 Євген Дубровський.

"Я працюю в базовій столичній лікарні і бачу, що коронавірус не так небезпечний, як його іноді представляють. Є безліч безсимптомних форм, які люди переносять легко, навіть не знаючи про це", – пояснив медик.

Дубровський зазначив, що, на думку багатьох дослідників, людина з легкою формою COVID-19 небезпечна тільки при близькому контакті.

Відео дня

"Вони не заразні. Так вважають багато дослідників. Можливо, людина з безсимптомною формою небезпечна тільки при близькому контакті – користуванні загальним посудом, поцілунках. А взагалі коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом. Тому не можна маніпулювати людськими емоціями, наганяючи страх, адже люди бояться невідомого", – додав лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар назвав патології, що ускладнюють лікування COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки