Знайдено зв'язок між коронавірусом та раковою пухлиною

Знайдено зв'язок між коронавірусом та раковою пухлиною

Між коронавірусом (COVID-19) і раком знайдено схожість у структурах обох хвороб.

До такого висновку прийшли американські вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, передає The Financial Times.

На думку вчених, до лікування коронавірусу можна буде застосовувати препарати, які створювалися для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Глава Інституту кількісних біологічних наук у Каліфорнійському університеті Нева Кроган пояснив, що через коронавірус у заражених клітинах зростають нерівні опуклі гілки – вкрай незвичайна структура, яка дозволяє вірусу атакувати відразу декілька клітин.

Відео дня

"Довгі нитки пробивають отвори в інших клітинах, і вірус проходить через відростки від клітини до клітини... Абсолютно логічно, що протипухлинні препарати і противірусний ефект частково збігаються", – зазначив учений.

На думку дослідників, такий спосіб поширення COVID-19 в організмі значно підвищує рівень зараження. Розгалуження, яке використовує коронавірус, характерне для розвитку ракової пухлини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені виявили шість типів коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки