Знайдено препарат, який може знизити ризик важкої форми коронавірусу

Препарат запобігає погіршенню стану пацієнтів

Дешеві і широкодоступні ліки від астми значно знижують ризик важкої форми коронавірусу (COVID-19), якщо їх ужити протягом першого тижня після появи симптомів.

Як пише The Guardian, якщо результати дослідження підтвердяться, то засіб для інгаляцій будесонід може стати першим для лікування на ранніх стадіях інфекції.

Відомо, що будесонід запобігає погіршенню стану пацієнтів і скорочує тривалість їхньої хвороби.

Препарат запобігає погіршенню стану пацієнтів
Відео дня

Професор Мона Бафадель з Оксфордського університету і її колеги набрали 146 дорослих людей з ранніми симптомами COVID-19 і проінструктували половину з них приймати 800 мкг будесоніду два рази в день, поки вони не відчують себе краще. У той же час інші добровольці отримували звичайну допомогу (тобто без лікування).

Десяти з цих людей в кінцевому підсумку було потрібно обстеження або лікування в лікарні, в порівнянні з тільки одним з тих, кому був призначений інгалятор будесонід.

Також ті, хто приймав препарат, відчули більш швидке зникнення лихоманки і інших симптомів коронавірусу. У них було менше стійких симптомів через 28 днів, що дозволяє припустити, що ліки також можуть знизити шанси людей на розвиток "тривалого COVID".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у Великобританії почали великомасштабне випробування нового методу лікування, який, як очікується, допоможе запобігти розвитку важкого перебігу COVID-19.

Метод включає вдихання білка бета-інтерферону, який організм виробляє під час вірусної інфекції.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки