Знайдено природний засіб для лікування COVID-19: ефективно, як "Ремдесивір"

  • Вивчено противірусні властивості гепарину та інших близькоспоріднених полісахаридів

  • Речовина може блокувати вірусні інфекції

  • Вчені хочуть створити спрей для лікування і профілактики

Знайдено природний засіб для лікування COVID-19: ефективно, як 'Ремдесивір'

Речовини, які містяться в звичайних морських водоростях, здатні блокувати вірусні інфекції, зокрема COVID-19.

Вчені відзначили, що водорості можуть боротися з коронавірусом не менш ефективно, ніж препарат "Ремдесивір", передає Cell Discovery.

Дослідники у своїй роботі вивчили противірусні властивості гепарину та інших близькоспоріднених полісахаридів, які можуть надавати терапевтичний ефект у боротьбі c SARS-CoV-2. З'ясувалося, що їх здатність блокувати інфекцію вища, ніж у багатьох відомих препаратів.

Наразі вчені мають намір синтезувати ці речовини з водоростей і випускати спрей для носа, щоб запобігати поширенню вірусу на слизових оболонках, із яких він поширюється на весь організм.

Відео дня

Відзначається, що такий простий спосіб може стати способом лікування COVID-19 на ранніх стадіях або навіть його профілактики.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Європейська комісія схвалила використання першого препарату "Ремдесивіру" для лікування COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки