Знайдено засіб від смертельного симптому коронавірусу

Знайдено засіб від смертельного симптому коронавірусу

Французькі медики виявили, що препарат "Тоцилізумаб", яким раніше вже пропонували лікувати коронавірус, може побороти смертельний симптом хвороби – цитокіновий шторм.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Результати клінічних випробувань оприлюднила на своєму сайті лікарняна організація Assistance publique – Hopitaux de Paris (AP-HP).

"Вважається, що у пацієнтів з пневмонією COVID-19 цитокіновий шторм імунологічного походження призводить до гострої респіраторної недостатності і смерті", – сказано в звіті.

Знайдено засіб від смертельного симптому коронавірусу
Відео дня

За словами лікарів, ліки від ревматоїдного артриту ефективні в боротьбі з гіперцитокінемією, або цитокіновим штормом. Йдеться про летальну реакцію імунної системи людини з коронавірусом.

Дослідження охопило 129 пацієнтів. Із них 65, крім звичайного лікування, приймали цей препарат, а інші 64 виконували роль контрольної групи і отримували тільки звичайне лікування.

За підсумками спостережень з'ясувалося, що менша кількість пацієнтів, які отримували препарат, перебували в критичному стані.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в США хворі на коронавірус COVID-19 почали одужувати після застосування експериментального препарату "Ремдесивір".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки