З'ясувалася можлива смертельна небезпека пітливості

Пітливість може бути ознакою невиліковної хвороби

Однією з найбільш поширених ознак невиліковної хвороби Паркінсона виявилася пітливість без будь-якої очевидної причини.

Як повідомляє Express з посиланням на Американську асоціацію хвороби Паркінсона, симптоми як правило розвиваються поступово і здаються незначними.

Пітливість може бути ознакою невиліковної хвороби

За словами фахівців, надмірне потовиділення зачіпає, в основному, верхню половину тіла.

Відео дня

При цьому не у всіх людей, які страждають на хворобу Паркінсона, присутня пітливість. А так як недуга є одним з видів рухового розладу, то немоторні симптоми часто можна не помітити.

Як повідомляв OBOZREVATEL, люди, які заразилися COVID-19, крім усього ризикують зіткнутися з шизофренією, хворобами Альцгеймера і Паркінсона, а також іншими психоневрологічними порушеннями.

Вчені виявили ранні ознаки хвороби Паркінсона, які проявляються ще за 15-20 років до появи перших симптомів захворювання.

Раніше хворобу Паркінсона навчилися діагностувати за 30 секунд.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки