З'ясувалося, хто кидався на автобуси в Нових Санжарах

З'ясувалося, хто кидався на автобуси в Нових Санжарах

Однією зі зловмисниць, які закидали камінням автобуси з евакуйованими з Китаю, виявилася мати п'ятьох дітей із села під Новими Санжарами.

Жінка в бежевому пальті, яка раніше прославилася в скандальному відео, любить писати листи президенту і скаржитися в них на життя. Про це ТСН розповів голова сільради Руденківки, де намагалися зупинити колону з евакуйованими.

З'ясувалося, хто кидався на автобуси в Нових Санжарах
Відео дня

За його словами, він дуже добре знає двох найактивніших повсталих жінок. Одна з них уже приходила до нього за характеристикою для поліції, вибачалася і розкаялася. Іншу жінку після зіткнень він іще не бачив.

"Ці дві жінки, скажу так, від них можна було цього очікувати. Та, що в бежевому пальті, – мати п'ятьох дітей. Любить писати листи президенту, в яких описує, яка вона бідна і нещасна. У другої двоє діток", – зазначив Сергій Головко.

З'ясувалося, хто кидався на автобуси в Нових Санжарах

При цьому місцеві жителі заявили, що не раз переглядали відео з події, проте нікого на ньому не впізнали. Вони засудили вчинок односельчан і пояснили це тим, що всі були налякані.

Місцева поліція від коментарів відмовилася. Там повідомили, що вже долучили гучне відео до матеріалів відкритої кримінальної справи.

Як писав OBOZREVATEL раніше, в мережі з'явилося нове відео з протестів у Нових Санжарах на Полтавщині проти поселення в місцевому санаторії громадян, евакуйованих через коронавірус із Китаю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки