Молоко зі спеціями - найкорисніший напій осені
У холодну осінню пору потрібно пити багато гарячих напоїв, щоб зігрітися і відчути себе більш затишно у дощовій сірості.
Одним з найбільш корисних напоїв, який вбереже організм від осінніх хвороб, є молоко з додаванням спецій.
Молоко - це "напій темного часу доби", тому краще вживати або до сходу сонця, або після 6 год вечора. Так як вдень сильна сонячна енергія і молоко не перетравлюється і не засвоюється повністю нашим організмом, а перетворюється на токсини.
При безсонні рекомендується вживати молоко з гвоздикою і запашним перцем, для розслаблення психіки і спокійного сну. Гвоздика - дуже потужний антисептик, добре приймати її коли на вулиці сиро або холодно.
Читайте: 8 небезпечних наслідків "дріб'язкової" застуди
Якщо у вас депресія, то додаємо в молоко кардамон і фенхель.
Лікуємо застуди, піднімаємо імунітет, прискорюємо переварювання молока куркумою. Куркума втілює жіночу божественну енергію, прекрасно впливає на тонке тіло, чистить шкіру і кров, виліковує захворювання, знімає запалення суглобів, відновлює роботу печінки, зміцнює кістки і ще багато чого робить корисного для нашого організму .
Шафран - король усіх спецій, його додають в молоко рано вранці, щоб підбадьоритися, також шафран допомагає засвоювати молоко навіть тим, хто його погано переносить. За допомогою шафрану можна поліпшити колір обличчя, розгладити шкіру, очистити і зміцнити організм, вивести жовч і зміцнити пам'ять, а також продовжити молодість. Часто на ринку під виглядом шафрану можуть пропонувати куркуму. Варто знати, що шафран має червонуватий колір і схожий на тичинки.
Читайте: Чарівний імбир лікує застуду і "спалює" зайву вагу: кращі рецепти
Корицю також краще додавати в молоко з ранку, вона зігріває тіло і володіє збудливим ефектом. Краще купувати цілу корицю (паличками), бо дуже часто її підробляють. Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, жовчного міхура.
Імбир чистить організм від токсинів, посилює імунітет.
Фенхель хороший для травлення й зміцнює імунітет. Корисний абсолютно всім. Знімає запалення, знеболює, знезаражує, має сечогінну, антиоксидантну дію, корисний при метиоризмі, покращує колір обличчя.
Мускатний горіх зміцнює пам'ять, перемагає головний біль і безсоння. Лікує доброякісні пухлини, сексуальні розлади. Стимулює і тонізує, тому не варто приймати його на ніч.
Як готувати молоко зі спеціями?
Доводимо молоко до кипіння постійно помішуючи, потім знімаємо з плитки і додаємо спеції за смаком і цукор. П'ємо гарячим. Мед не можна додавати в гаряче молоко. Тільки при температурі не вище 40 градусів мед зберігає свої цілющі властивості.
І наостанок корисна порада - як можна збагатити молоко і воду киснем.
Для цього потрібно кілька разів перелити їх з одного посуду в іншу.
Як повідомляв "Обозрвеатель", раніше були названі кращі рецепти, як позбутися від нежиті за два дні.