Ризик високий: українців попередили про серйозний спалах алергії

15,6 т.
Ризик високий: українців попередили про серйозний спалах алергії

В період з 7 по 13 серпня алергенні ризики в Україні визначатимуть пилок амброзії, полину і злаків.

Високі і надвисокі концентрації пилкових зерен амброзії очікуються на півдні і південному сході країни, свідчать дані Європейської аероаллергенам мережі (EAN), передає NewsOne.

У той же час, на Закарпатті амброзія може виробляти помірну кількість пилкових зерен, а на півночі України, в центрі і на заході концентрації цього алергену будуть низькими.

На всій території України прогнозуються помірні і високі концентрації пилку полину. Концентрації пилку злаків будуть низькими в північній і центральній частині країни, а на північному сході помірна концентрація пилку. При цьому на півдні України концентрація цього алергену мінімальна.

Відео дня

За інформацією EAN, також в повітрі Україні в низьких концентраціях спостерігається помірноалергенний пилок рослин Амарантових (лобода, амарант), Айстрових (ромашка, соняшник і їм подібні квіти), Конопельних (конопля, хміль), пилок подорожника і щавлю.

У той же час пилок малоалергенної кропиви в малих кількостях очікується в містах лісовій та лісостеповій зонах, на решті території її концентрації будуть низькими.

Дощі, які місцями прогнозуються на території України 6-7 серпня, будуть збільшувати в повітрі кількість аскоспор, які мають алергенні властивості.

За інформацією вчених, в повітрі збільшилася кількість спор шапкових грибів, які мають низьку алергенність, а також - епікоккума. Рівні альтернарії і кладоспоріуму залишаються помірними і високими. А ось спори періконіі, стемфіліума, плеосопри, іржавинних і сажкових грибів будуть знаходитися в мінімальних дозах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в РФ заявили, що Україні в 2018-2019 роках нібито загрожує спалах епідемії дифтерії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки