Роги, копита і хвости: українцям розповіли, з чого роблять ковбасу

26,3 т.
Українцям розповіли, з чого роблять ковбасу

Журналісти провели експеримент і показали, з чого насправді роблять ковбасу в Укараїні.

В одному зі столичних магазинів заради експерименту вони придбали варену ковбасу "Європейська" - 92 грн. за кілограм. На етикетці вказано, що екземпляр зроблений з м'яса птиці, пишуть "Сегодня".

За словами експерта, хороша ковбаса вищого сорту повинна коштувати не менше 150 гривень.

Читайте: З'явилася платформа для відстеження цін на продукти онлайн

Куплену ковбасу журналісти віддали на експертизу в лабораторію Укрметртестстандарту.

Відео дня

У ній знайшли дивний інгредієнт - м'якоть птиці. Про те, що це, не зміг розповісти жоден експерт. Однак припустили, що це можуть бути хрящі і шкурки, зроблені у вигляді м'якоті.

У пошуках загадкової м'якоті журналісти відвідали кілька українських підприємств. Ось, наприклад, знайшовся завод, на складі якого м'ясних туш - не було виявлено. Зате повним-повнісінько свинячий шкури.

"Її подрібнят до стану однорідної маси. Підфарбують штучними барвниками та стабілізують хімічними добавками. Всією цією хімією, до того ж - простроченою, склад забитий. Це - майбутня варена ковбаса. З ароматом м'яса, але без м'яса", - сказано в повідомленні .

Читайте: Названий топ-10 дешевих, але корисних продуктів

Наслідки вживання подібної продукції можуть бути плачевними.

Наприклад, небезпечним є глутамат натрію - призначений для того, щоб приховати низьку якість сировини.

"Він підсилює смак у сотні разів. І людині дуже смачно. Виділяються певні гормони. Дофамін, гормони радості. І нам добре, нам приємно. Ми хочемо їсти цей продукт постійно", - говорить дієтолог.

Як повідомляв "Обозреватель", дешеві ковбаси, сосиски, напівфабрикати, тверді сири, рибні консерви і солодощі увійшли в п'ятірку найнебезпечніших продуктів, які викликають найнебезпечніші хвороби.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки