МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Ростуть в Карпатах: український біохімік назвала засоби проти старіння

Радіола рожева (Золотий корінь) і тирлич жовтий, які ростуть в Карпатах, містять речовини, які здатні призупинити процес старіння.

Про це розповіла український біохімік, лауреат премії "Для жінок в науці" Марія Байляк в інтерв'ю "Укрінформу", підкресливши, що зараз говорити про винахід "еліксиру молодості" рано, проте вченими ведуться відповідні дослідження.

"Ми вивчали деякі природні речовини і їх здатність сповільнити певні вікові зміни та продовжити тривалість життя. Акцентували свою увагу на антивікових властивостях речовин рослинного походження та препаратів з Родіоли рожевої, відомої ще як Золотий корінь. Ще є Тирлич жовтий. Ці дві рослинки ростуть у нас в Карпатах", — розповіла вона.

За словами Байляк, радіолу можна додавати в креми, що вже практикується косметологами в іноземних державах. Завдяки цій рослині відбувається процес омолодження шкіри.

"Втім, жінкам можу вже рекомендувати проти зморшок альфа-кетоглутарову кислоту, яку ми теж досліджували. В аптеках вона продається як добавка до тих препаратів, що додають енергії і рекомендують людям, які займаються спортом. Якщо вживати ці препарати, стан шкіри покращиться, як і її пружність", — порадила біохімік.

Марія Байляк

Марія Байляк. Джерело: ukrinform

ukrinform

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені заявили про те, що знайшли спосіб істотно продовжити життя. За їхніми словами, була знайдена молекула, яка, можливо, відіграє одну з ключових ролей в процесі старіння.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Місце
0
Коментарі
0
2
Смішно
31
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини