Розкрито простий спосіб запобігти раку

41,7 т.
Розкрито простий спосіб запобігти раку

Вчені Національного онкологічного інституту і Школи громадської охорони здоров'я Чана в США з'ясували, що фізичні вправи допомагають знизити ризик розвитку семи видів злоякісних пухлин.

Про це повідомляється в пресрелізі на MedicalXpress. У дослідженні взяли участь 750 тисяч пацієнтів.

Вони оцінили свій рівень фізичної активності, а також пройшли обстеження для виявлення випадків захворювання 15 видами раку. Виявилося, що вправи помірної інтенсивності (7,5-15 годин на тиждень) статистично достовірно знижували ризик розвитку семи типів злоякісних пухлин.

Фізичні вправи можуть запобігти захворюванням
Відео дня

Так, фізична активність пов'язана з більш низькою ймовірністю розвитку раку товстої кишки у чоловіків (на вісім відсотків при 7,5 години в тиждень; на 14 відсотків - при 15 годинах на тиждень), раку молочної залози у жінок (на 6-10 відсотків), раку ендометрії (на 10-18 відсотків), раку нирки (на 11-17 відсотків), мієломи (на 14-19 відсотків), раку печінки (на 18-27 відсотків) і неходжкінської лімфоми (на 11-18 відсотків у жінок ).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що ракові пухлини, зокрема в легенях, можуть викликати досить необразливі вітаміни групи В (В6, В9 або В12).

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки