Розмір має значення! Медики попередили про небезпеку жиру на животі

Розмір має значення! Медики попередили про небезпеку жиру на животі

Наявність жиру на "боках" і животі може привести до серйозних наслідків і погіршення здоров'я.

Зокрема, велика талія збільшує ризик повторного серцевого нападу. Про це заявили швейцарські вчені-медики, чию наукову роботу опублікував Європейський журнал профілактичної кардіології.

Зазначається, що вони зібрали показники в понад 20 тисяч пацієнтів, у яких колись уже траплявся інфаркт міокарда. І примітно, що у 1700 із них напад повторювався.

Жир на животі збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань
Відео дня

Під час дослідження вчені виміряли об'єм талії хворих і розділили їх на декілька груп. Результати показали, що у тих, хто мав найбільшою кількістю жиру на животі, ймовірність другого інфаркту або інсульту підвищилася на 21%.

До того ж підкреслюється, що ризики збільшуються у чоловіків із талією понад 94 сантиметри, а у жінок – більше 80-ти.

Крім цього, при аналізі даних також враховувалися й інші фактори, наприклад, шкідливі звички і загалом спосіб життя.

Так дослідники дійшли висновку, що під час спостереження за пацієнтами з хворим серцем обов'язково потрібно враховувати їхню статуру. Водночас повним людям вкрай необхідно прописувати правильне харчування і фізичні вправи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раціон харчування з досить високим вмістом білка може зменшити запаси жиру на животі і поліпшити здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки