Що буде з організмом, якщо на місяць відмовитися від алкоголю: медики розповіли про зміни

Що буде з організмом, якщо на місяць відмовитися від алкоголю: медики розповіли про зміни

Тимчасова відмова від алкоголю здатна помітно поліпшити зовнішній вигляд і самопочуття. Фахівці не стверджують, що тотальна тверезість – гарантія ідеального здоров'я, але відмова від спиртних напоїв хоча б на місяць буде сприйнята організмом із вдячністю.

Про це повідомляє видання DailyMail, посилаючись на директора медичних послуг цифрового центру Livi Гаррієта Бредлі. Він розповів, що відсутність алкоголю в раціоні вже в перший тиждень гарантує більш міцний сон і підвищення працездатності.

Другий тиждень тверезості, за словами експертів, налагодить кислотний рефлюкс у шлунку і зберігатиметься потрібний баланс вологи. Річ у тому, що при вживанні спиртовмісних продуктів організм швидше зневоднюється. Природно, це позначається на самопочутті та зовнішньому вигляді: шкіра стає сухішою і виглядає несвіжою.

Відео дня

На третьому тижні Бредлі обіцяє зниження ваги, якому сприятиме нормалізація обміну речовин. Знизиться артеріальний тиск і почнуться регенераційні процеси в печінці.

"Келих вина наприкінці робочого дня знижує стрес і притуплює неприємні почуття. Звичайно, щоб перестати вживати алкоголь регулярно, краще вирішити першопричину. Але в будь-якому випадку ви зможете проявити себе як вольова людина, що позначиться і на вашому здоров'ї. В принципі, людину, що вживає від непитущої можна відрізнити і на око, такі люди помітно відрізняються зовні", – резюмував медик.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, чи можна пити алкоголь при COVID-19, ГРВІ та інших ротавірусних інфекціях. Щоб відповісти на це запитання, вчені провели ціле дослідження.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки