Що вбиває Началову: всі подробиці про страшну невиліковну хворобу

125,5 т.
Що вбиває Началову: всі подробиці про страшну невиліковну хворобу

Російська співачка Юлія Началова, яка на даний момент знаходиться у комі, може страждати страшною невиліковною хворобою – системним червоним вовчаком.

Такі повідомлення почали з'являтися в ЗМІ. Однак, офіційного підтвердження ні родичі, ні її лікарі поки не зробили.

Єдина зачіпка полягає в тому, відзначають журналісти, що симптоми подагри дуже схожі на прояви вовчака.

Читайте: Началову терміново прооперували: стала відомою причина

Що вбиває Началову: всі подробиці про страшну невиліковну хворобу
Відео дня

Правда, колишній лікар Началової Василь Шуров стверджує, що півроку тому у неї точно не було цього захворювання, хоча не виключає: можливо, воно проявилося в останні місяці, пише "МК".

"Системний червоний вовчак — аутоімунне важке захворювання. На той момент, коли ми обстежили Началову — півроку назад, ніякого червоного вовчака у неї не було", — сказав він.

Червоний вовчак – улюблена хвороба Хауса

Системний червоний вовчак (ВКВ) – хронічне аутоімунне захворювання. При ньому власні імунні клітини починають атакувати здорові.

Вовчак вражає сполучну тканину і судини. Захворювання генетично обумовлене і найчастіше проявляється у жінок у віці 20-40 років.

За своєю суттю це ревматичне захворювання, так як воно супроводжується запаленням сполучної тканини, суглобів і судин.

Що вбиває Началову: всі подробиці про страшну невиліковну хворобу

Вовчак — захворювання системне, воно вражає не конкретний орган або тканину наприклад, легені або серце, а відразу декілька. Скажімо, зміни йдуть одночасно в серці, нирках, голові, шкірі і так далі

Характерна ознака захворювання, яка зустрічається приблизно у половини хворих – червоний висип на обличчі у вигляді "метелика". У більшості пацієнтів розвивається артрит, який характеризується набряком, деформацією суглобів кистей і стоп

При ураженні м'язів можливий розвиток міозиту. Запалення судин призводить до васкуліту, який порушує кровопостачання внутрішніх органів.

Повністю вилікуватися від червоного вовчака неможливо. Можна лише зменшити вираженість симптомів і знизити ураження органів.

Цю хворобу підозрював поголовоно у всіх своїх пацієнтів телевізійний лікар Хаус.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'явилася інформація про те, що Юлії Началовій зробили термінову операцію на нозі, після якої їй стало трохи краще.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки