МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Що вбиває Началову: всі подробиці про страшну невиліковну хворобу

Російська співачка Юлія Началова, яка на даний момент знаходиться у комі, може страждати страшною невиліковною хворобою – системним червоним вовчаком.

Такі повідомлення почали з'являтися в ЗМІ. Однак, офіційного підтвердження ні родичі, ні її лікарі поки не зробили.

Єдина зачіпка полягає в тому, відзначають журналісти, що симптоми подагри дуже схожі на прояви вовчака.

Юлія Началова

Юлія Началова. Джерело: Утро.ру

Утро.ру

Правда, колишній лікар Началової Василь Шуров стверджує, що півроку тому у неї точно не було цього захворювання, хоча не виключає: можливо, воно проявилося в останні місяці, пише "МК".

"Системний червоний вовчак — аутоімунне важке захворювання. На той момент, коли ми обстежили Началову — півроку назад, ніякого червоного вовчака у неї не було", — сказав він.

Червоний вовчак – улюблена хвороба Хауса

Системний червоний вовчак (ВКВ) – хронічне аутоімунне захворювання. При ньому власні імунні клітини починають атакувати здорові.

Вовчак вражає сполучну тканину і судини. Захворювання генетично обумовлене і найчастіше проявляється у жінок у віці 20-40 років.

За своєю суттю це ревматичне захворювання, так як воно супроводжується запаленням сполучної тканини, суглобів і судин.

Вовчак — захворювання системне, воно вражає не конкретний орган або тканину наприклад, легені або серце, а відразу декілька. Скажімо, зміни йдуть одночасно в серці, нирках, голові, шкірі і так далі

Характерна ознака захворювання, яка зустрічається приблизно у половини хворих – червоний висип на обличчі у вигляді "метелика". У більшості пацієнтів розвивається артрит, який характеризується набряком, деформацією суглобів кистей і стоп

При ураженні м'язів можливий розвиток міозиту. Запалення судин призводить до васкуліту, який порушує кровопостачання внутрішніх органів.

Повністю вилікуватися від червоного вовчака неможливо. Можна лише зменшити вираженість симптомів і знизити ураження органів.

Цю хворобу підозрював поголовоно у всіх своїх пацієнтів телевізійний лікар Хаус.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'явилася інформація про те, що Юлії Началовій зробили термінову операцію на нозі, після якої їй стало трохи краще.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Місце
0
Коментарі
13
4
Смішно
1
Цікаво
41
Сумно
3
Треш

Блоги медицини