Чи можна заразитися коронавірусом статевим шляхом: Комаровський назвав обтяжливий фактор ризику

коронавірус

Вчені з Китаю припустили, що коронавірус COVID-19 може передаватися статевим шляхом.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це в своєму відео розповів український доктор Євген Комаровський. Ролик був опублікований на YouTube-каналі лікаря-педіатра (щоб подивитися, поскрольте новину вниз).

Коронавірус може передаватися статевим шляхом, припустили вчені

Він повідомив, що китайські лікарі провели дослідження сперми у 38 чоловіків й у 6 зразків виявили наявність коронавірусу.

Відео дня

Експерти припускають, що інфікування COVID-19 можливе статевим шляхом. Проте, підкреслив Комаровський, інші дослідження показували протилежні результати.

"Із чим пов'язані особливі хвилювання наших китайських товаришів? Із тим, що ось ці чоловіки, яких обстежували – 38 осіб, – це все були молоді мужики. Тому утримати їх від статевих активностей, особливо після самоізоляції, було практично неможливо", – сказав лікар.

Він додав, що є великі сумніви в тому, чи можливе в принципі розмноження коронавірусу при передачі статевим шляхом, адже для цього потрібні особливі клітини.

Лікар зазначив, що ризик заразитися коронавірусом при занятті сексом ще не доведено, це всього лише припущення однієї групи дослідників.

"Високий рівень тестостерону в чоловіків – це обтяжливий фактор ризику, Тому не треба сильно терпіти", – додав Комаровський.

Як писав OBOZREVATEL, раніше Євген Комаровський розповів, що в Німеччині в обов'язковому порядку рекомендують давати грудне молоко немовлятам, навіть якщо матір хвора на COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки