Чому жінки імітують оргазм: сексологиня назвала 4 причини

Чому жінки імітують оргазм: сексологиня назвала 4 причини

Сексологиня Емілі Морс розповіла, що більшість жінок коли-небудь імітували оргазм, і, найімовірніше, це пов'язано з проблемами психологічного характеру.

Першою причиною цього вона назвала бажання жінки порадувати партнера, показавши таким чином йому, що він "кращий", тим більше в сексі, пише видання Daily Star.

Друга причина полягає в тому, що дівчина ніколи не відчувала оргазму, а тому й не чекає його зовсім. Третій фактор, вважає сексологиня, пов'язаний з передчасним припиненням статевого акту, коли у чоловіка вже вичерпалися сили до того, як жінка прибула до кульмінації.

Відео дня

В якості останньої причини лікар назвала удавання з почуття необхідності, коли незважаючи на старання чоловіка, жінка оргазму так і не досягає. Тому вона його імітує. щоб у пари не виникла незручність в ліжку.

Морс підкреслила, що, вдаючи, жінки не тільки обманюють своїх партнерів, які стараються для них, а й самих себе. Вона закликала партнерів ділитися відчуттями, оскільки важливо слухати і чути один одного для досягнення кращих результатів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, сексолог і сімейний психолог Катерина Олексіївська розповіла про головні міфи про секс, в які пора перестати вірити.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки