Названо хвороби, які лікує секс

37,7 т.
Названо хвороби, які лікує секс

Регулярне заняття коханням може допомогти швидше подолати застуду й грип.

А оргазми наполовину зменшують чутливість до болю. Про це пише "Рамблер", посилаючись на висновки фахівців.

Зазначається, що люди, які займаються сексом не 1-2 рази на тиждень, також мають приблизно на 30% вищий рівень імуноглобуліну.

Лікарі повідомили, які хвороби можна вилікувати сексом

Крім цього, стверджують фахівці, інтим зменшує ризик захворювання серця. Щоправда, за даними вчених із Дослідницького інституту Нової Англії в Массачусетсі, домогтися цього можна тільки чоловікові — якщо займатися сексом щонайменше двічі на тиждень.

До всього іншого регулярна статева активність допоможе швидше перенести застуду і грип.

Експерти додають, що секс покращує кровообіг і розганяє камені у нирках. Гінекологи ж стверджують, що активне сексуальне життя — запорука жіночого здоров'я, а масаж простати корисний для лікування простатиту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, регулярний секс сприяє продовженню життя після інфаркту міокарда. Такими є результати дослідження, проведеного ізраїльськими медичними дослідниками в Тель-Авівському університеті і медичному центрі Шаарей Цедек.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки