МоваЯзык

/ Сексуальне здоров'я

"Мастурбація - небезпечна!" Депутат Держдуми оголосив війну онанізму

Перший заступник голови комітету Держдуми з освіти і науки Геннадій Онищенко закликав проводити в школах уроки про небезпеку онанізму.

Про боротьбу з ранньої мастурбацією на рівні загальноосвітніх установ і сім'ї депутат розповів в прямому ефірі радіостанції "Говорить Москва" .

За його словами, проблема полягає в тому, що дозрівання дітей настає досить рано, і далі з'являються великі ножиці між їх статевим дозріванням і можливістю офіційно вступати в міжстатеві контакти.

Онищенко зазначив, що в усьому винна інформація в інтернеті, яка провокує підлітків до мастурбації, тому робота повинна бути проведена в першу чергу в "гіперурбанізірованних" регіонах.

"В рамках загального статевого виховання дітей це потрібно робити, пояснюючи шкоду, бо тут є ризик певний для статевого здоров'я дитини, як хлопчика, так і дівчинки", - повідомив він.

За словами політика, на шляху до вирішення даної проблеми часто стоять "святенництво", замовчування "проблем статевого віку" і відсутність культури адекватного виховання дітей. "Потрібна робота з батьками, які при нормальному відношенні в сім'ї, можуть це явище відстежити і відповідним чином спрофілактувати і пом'якшити", - пояснив депутат.

Як повідомляв OBOZREVATEL , найвідоміший плейбой Італії, який спокусив більше 6 тис. жінок, помер під час сексу.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
8
Коментарі
102
115
Смішно
4
Цікаво
17
Сумно
110
Треш

Блоги медицини