Не рідше разу на тиждень! Вчені назвали неймовірну користь сексу для жінок

Не рідше разу на тиждень! Вчені назвали неймовірну користь сексу для жінок

Заняття сексом не рідше ніж один раз на тиждень знижує ймовірність настання менопаузи у жінок на 28% порівняно з тими, які в тому ж самому віці не настільки сексуально активні.

Про це свідчить дослідження британських вчених, опубліковане в журналі Royal Society Open Science, пише швейцарська газета Le Temps. Вчені пояснюють відповідний факт реакцією організму на тиск еволюції.

"Якщо жінка напередодні 40-річчя займається сексом мало або рідко, то її організм не отримує фізичних сигналів про можливу вагітність", – пишуть Меган Арнот і Рут Мейс, вчені з Університетського коледжу Лондона.

Відео дня
Секс знижує ймовірність настання менопаузи

За їхніми словами, з точки зору "максимізації стану фізичного розвитку", організм жінки може вкладати більше своєї енергії в турботу про свою родину, а не в овуляцію.

"Цей проэкт (SWAN) дозволив відслідковувати як біологічні, так і психологічні зміни, що відбуваються одночасно з менопаузою. Середній вік учасниць становив 46 років. (...) Протягом наступного десятиліття у 45% жінок природним шляхом наступав клімакс, у середньому у віці 52 років. На думку дослідників, кореляція між частотою статевих зносин і початком менопаузи була незаперечною", – пише газета.

При цьому уточнюється, що під час дослідження вчені не знайшли жодного підтвердження гіпотези про феромони. "Не спостерігалося жодного зв'язку між постійною присутністю чоловіків і підсвідомими хімічними сигналами, які могли б випускати чоловіки", – йдеться в матеріалі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'ясувалася несподівана користь сексу в літньому віці. Так, сексуально активні пенсіонери рідше страждають від хронічних захворювань, ніж їх однолітки, які не займаються сексом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки