Примирливий секс визнали найкращим

10,7 т.
Примирливий секс визнали найкращим

Сварки обов'язково віддаляють партнерів один від одного в емоційному плані, секс же може допомогти відновити будь-яку близькість, яка була порушена в результаті непорозуміння.

Про це повідомляє The Sun.

Примирливий секс визнали найкращим

Дослідження, проведене ізраїльським університетом Бар-Ілан, показало, що емоційні перепалки спонукають багатьох партнерів до бажання зайнятися сексом. Однак це найкраще зробити, коли суперечка буде вирішена. Такий підхід може бути дієвою формою терапії для вирішення конфлікту.

Відео дня
Примирливий секс визнали найкращим

Експерти вважають, що наша потреба в примирливому сексі повністю бере початок від наших інстинктів виживання, оскільки суперечка викликає страх і хвилювання, збільшуючи приплив крові до інтимних ділянок тіла.

Саме це робить сексуальний акт більш приємним. Є думка, що емоційно насичений секс може викликати кращі оргазми.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки