Секс на стороні: вчені знайшли спосіб викривати невірних

34,6 т.
Скульптура любові Shinjuku в Токіо

Визначити невірність у відносинах тепер стало простіше: дослідники з Університету Флориди продемонстрували, як зберегти почуття, а також визначити причини для невдалих відносин, пише Medicalexpress.

Результати досліджень є першими у своєму роді, вони дозволяють уникнути невірності шляхом визначення причин, здатних викликати розрив стосунків.

Група вчених протягом трьох з половиною років спостерігала за 233 парами молодят, фіксувала інтимні подробиці, включаючи задоволеність шлюбом і довгострокові зобов'язання, незалежно від того, зраджували вони своїм партнерам чи зберегли гармонійні відносини.

Відео дня
Секс на стороні: вчені знайшли спосіб викривати невірних

У центрі дослідження знаходиться психологічний процес "відсторонення і оціночної девальвації романтичних партнерів".

Відсторонення від можливих партнерів - це здатність відволікати увагу від привабливої людини, що є потенційним партнером.

Девальвація можливих партнерів - це тенденція подумки знижувати привабливість іншої людини, навіть якщо він або вона особливо приваблива.

Вчені перевірили молодят в цих процесах, показавши їм фото гарних чоловіків і жінок, а також чоловіків і жінок середнього віку.

Читайте: У чому справжній сенс подружньої зради

В результаті вони виявили, що учасники, які швидко втратили інтерес до привабливої людини на фото, з меншою ймовірністю проявляли невірність.

Час відповіді було помітно, дослідники фіксували його і з'ясували, що люди, які відверталися всього на кілька сотень мілісекунд швидше ніж в середньому, майже на 50% рідше мали секс поза шлюбом.

І навпаки, учасники експерименту, у яких на роздивляння фото йшло більше часу, мали вищий ризик невірності, а їхні шлюби з більшою ймовірністю терпіли невдачу.

Секс на стороні: вчені знайшли спосіб викривати невірних

Тенденція до девальвації можливих партнерів також знижувала ризик невірності і підвищувала ймовірність збереження стосунків, відзначили вчені. Люди, які зберігали вірність у стосунках, оцінювали романтичні альтернативи більш негативно.

Таким чином дослідники прийшли до висновку, що обидві реакції - роз'єднання і девальвація - зводять до мінімуму ризик невірності і є передумовами більш успішних стосунків.

На думку одного з авторів експерименту, психолога Джима МакНалті, ці реакції як правило є автоматичними.

Секс на стороні: вчені знайшли спосіб викривати невірних

"Люди не обов'язково знають, що вони роблять або чому вони це роблять, - цитує видання слова МакНалті - Ці процеси в значній мірі є спонтанними і легкими, і вони можуть бути в деякій мірі сформовані за допомогою біології та/або в ранньому дитинстві".

В ході дослідження також було виявлено, що молоді люди, а також ті, хто менш задоволений стосунками, швидше за все, не будуть обтяжувати себе вірністю.

Разом з тим, люди, які задоволені сексом в своїх смтосунках, з більшою ймовірністю також легше погодяться на зраду.

Читайте: Схуд на 25 кг заради сексу з дружиною

Ще одним аргументом на користь невірності була привабливість. Особиста привабливість людини була негативно пов'язана з невірністю серед жінок, але зовсім навпаки з чоловіками, а це означає, що менш привабливим жінкам, які перебувають у стосунках, зрада дається легше.

У той же час, привабливість партнера була негативно пов'язана з невірністю серед чоловіків, але не у випадку з жінками, тобто чоловіки були більш схильні до невірності, коли їхні партнери були менш привабливими.

Нагадаємо, раніше "Обозреватель" назвав саму неспокійну позу в сексі, яка найбільше викликає стрес.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки