Шкідливо для здоров'я: з'ясувалася небезпека маленького пеніса

21,0 т.
Шкідливо для здоров'я: з'ясувалася небезпека маленького пеніса

Чоловіки з маленьким розміром статевого члена більше схильні до безпліддя.

Дослідники університету Юти з'ясували, що пеніси чоловіків із низькою фертильністю, в середньому на 8 мм коротші, ніж у чоловіків без будь-яких проблем - повідомляє DailyMail.

Вчені за три роки зібрали дані у 815 чоловіків у клініці сексуального здоров'я. Дослідження показало, що у тих чоловіків, які мали проблеми із зачаттям, розмір пеніса становив у середньому - 10,2 см. Тоді, як чоловічий орган їхніх фертильних побратимів досягав 12,7 см.

Відео дня

Керівник дослідження, доктор Остін Слейд із Університету Юти сказав: "Це не така разюча відмінність, але вона має статистичне значення. Залишається визначити, чи існують різні обмеження розміру пеніса, які передбачали б більш важку ступінь безпліддя".

Попри результати дослідження, за словами доктора Слейда, наразі чоловікам із більш короткими статевими членами не потрібно турбуватися про народжуваність.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, у чоловіка відвалився пеніс через небезпечну хворобу

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки