МоваЯзык

/ Сексуальне здоров'я

Вчені дізналися, в які дні найбільше хочеться займатися сексом

Людей частіше тягне займатися сексом у свята, з'ясували вчені. Дослідження було опубліковане в журналі Scientific Reports.

Як повідомляє Gazeta, дослідники проаналізували декілька мільйонів записів користувачів із 130 країн у соцмережах і пошукові запити за 2004-2014 роки.

Як з'ясувалося, згадка сексу і пов'язаних із ним речей відчутно зростала в дні значущих свят, як світських, так і релігійних, а через дев'ять місяців спостерігалося підвищення народжуваності. Найбільший сплеск інтересу до сексу в переддень Різдва спостерігався в країнах, де переважали мусульмани або християни.

Ураза-Байрам, ісламське свято, дата якого може змінюватися, привернув особливу увагу дослідників. Незважаючи на те, що в різні роки він відзначався в різні дні, інтерес до сексу у користувачів зростав саме до призначеного дня святкування.

Раніше передбачалося, що підвищений інтерес до сексу у людей у певні періоди часу може бути обумовлений природними факторами, наприклад, тривалістю світлого часу доби. Однак дослідження показує, що це явище носить скоріше культурний характер.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", вчені університету в Пенсільванії (США) з'ясували, що інтимна близькість найбільш важлива для здоров'я людини саме в цю пору року.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини