МоваЯзык

/ Новини медицини

Скандальну Амосову знову повернули на посаду ректора

Київський Печерський районний суд визнав незаконним і скасував наказ міністерства охорони здоров'я про звільнення Катерини Амосової з посади ректора Національного медуніверситету ім. Богомольця.

Суд визнав незаконним наказ Міністерства охорони здоров'я України від 17 квітня і постановив поновити її на посаді з дати звільнення. Копія відповідного рішення суду опублікована на сторінці навчального закладу у Facebook.

Крім того МОЗ зобов'язується відшкодувати Амосовій моральну шкоду в розмірі 1 тис. грн. у зв'язку з тим, що наказ МОЗ був визнаний незаконним. Відповідно до судового рішення, вона повинна приступити до виконання своїх службових обов'язків із 20 вересня.

"У рішенні суду написано, що я ректор із 17 квітня 2018 року. Я усвідомлюю, що скоро, можливо, й завтра, за тієї чи іншої підстави мене знову звільнять або незаконно усунуть. Розумію, що це не кінць цієї історії, але я знову відстоюватиму свої права в судах. Однак те, що сталося зараз, для нашої команди — це свято", — зазначила Амосова в коментарі "Українській правді".

Нагадаємо, 20 лютого Амосову усунули з посади на час службової перевірки. Причина — зрив ліцензованого тестування для студентів-стоматологів.

Вона назвала рішення незаконним і заявила про погрози з боку Міністерства охорони здоров'я. Пізніше Адміністративний суд Києва відновив Амосову на посаді.

30 березня, на засіданні комісії МОЗ щодо заслуховування звітів ректорів медичних університетів роботу Катерини Амосової за 2017 визнали незадовільною. Ректор на засідання не з'явилася, хоча його заради неї вже раз переносили.

У той же день був підписаний наказ про розірвання контракту з Амосовою, згідно якого її звільнили з посади ректора НМУ 16 квітня 2018 року.

Раніше "МедОбоз" розповідав про скандал, який розгорнувся навколо ректора НМУ.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
20
3
Смішно
1
Цікаво
2
Сумно
3
Треш

Блоги медицини