Сприяє переїданню: вчені назвали ще одну небезпеку ожиріння

17,3 т.
Сприяє переїданню: вчені назвали ще одну небезпеку ожиріння

Надмірна вага може вплинути на смакові рецептори і "притупити" їх. Також вчені довели, що люди з ожирінням отримують більше задоволення від їжі, що ще більше посилює їхню залежність.

До такого висновку прийшли вчені Університету Бінгемтона, пише Daily Mail. Вони відзначили, що раніше появу черевного жиру пов'язували з ослабленим нюхом і смаком, але причини цього залишалися невідомими.

"Дивно, що ми так мало знаємо про те, як на ожиріння впливає смак, оскільки саме він є важливим фактором, що визначає те, що ми вибираємо", – повідомила професор Патріція Ді Лоренцо.

Ожиріння прямо впливає на кількість смакових рецепторів, через що і притупляється смакова реакція в мозку людини.

Відео дня
Люди з ожирінням схильні до переїдання

"Сприйняття смаку може привести до переїдання", – наголосили вчені.

Як писав OBOZREVATEL, вчені прийшли до висновку, що важкі форми ожиріння у людей провокує звичайний кімнатний або офісний пил.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки