"Довго, тимчасово, дорого": розвінчано головні міфи про імплантацію

'Довго, тимчасово, дорого': розвінчано головні міфи про імплантацію

У багатьох пацієнтів слово імплантація і майбутня операція викликають страх і неприємні асоціації. Але якщо йдеться про імплантацію зубів - можете не хвилюватись. Адже це досить безпечна і передбачувана процедура.

''Довго, тимчасово, дорого'': розвінчано головні міфи про імплантацію

І так - основні міфи про імплантацію.

1. Імплантація вимагає тривалої підготовки.

Не завжди! Пацієнтові треба пройти обстеження порожнини рота, виконати рентгенівський знімок щелепи, а у деяких випадках зробити аналіз крові або пройти додаткове обстеження. Якщо не буде проблем, то операція може бути проведена одразу і без довгої підготовки

Відео дня

2. Імплантація займає багато часу.

В Стоматології Ольги Бондаренко тривалість процедури з установки одного імплантата складає від 20 до 40 хвилин. Час потрібно для того, аби імплант прижився . Як правило, від 1,5 до 6 місяців. Причому при установці импланта в нижню щелепу час приживлення зазвичай не перевищує 3-х місяців.

3. Імплантація - це тимчасово.

Импланти фактично "вічні" - прижившись, вони служать усе життя. Але, термін служби є у коронок або у зубних протезів. У 5% випадках коронки/протези вимагають заміни в перші 10 років, а більшість з них легко долають рубіж в 25 років.

4. Після імплантації доводиться довго ходити без зубів.

Після установки, імплантат повинен прижитися, на що вимагається від 1,5 до 6 місяців. В цей час на імплантат ми встановлюємо тимчасовий протез/коронку з пластика або металокераміки для естетичного виду.

5. Імплантація при діабеті неможлива.

Зовсім нещодавно діагноз "цукровий діабет" був вироком для імплантації. Проте сучасні технології і матеріали дають можливість імплантувати імплантати навіть пацієнтам з діабетом.

''Довго, тимчасово, дорого'': розвінчано головні міфи про імплантацію

Імплантація зубів і діабет сумісні в наступних випадках:

- Імплантація при цукровому діабеті 2 типи (без необхідності гормонального регулювання діабету) :

- Імпланти при діабеті 2 типиу встановлюються з чистого титану або спеціальних біоінертних сплавів;

- Компенсована форма, за якої вміст цукру в крові не виходить за межі норми (7 - 9 міль/л);

- Немає серйозних супутніх захворювань

- Пацієнт готовий повністю відмовитися від шкідливих звичок (паління, вживання алкоголю) і регулярно відвідує лікарів.

Імплантолог в Стоматології Ольги Бондаренко допоможе знайти краще рішення для таких пацієнтів.

6. Імплантація - це дуже дорого.

Сьогодні існує чимало імплантів високої якості , але за доступною ціною . І з кожним роком ринок пропонує все більше таких рішень.

Пам’ятайте, що витрати на імпланти - це один раз і на все життя. Адже, імплантація вигідніша, ніж установка мостовидих протезів. Адже останні мають обмежений термін служби і в половині випадків через 5 - 6 років можуть потребувати заміни.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки