МоваЯзык

/ Стоматологія

Пародонтит: названі головні причини і способи лікування

16.1т
Читати матеріал російською

А ви знали, що хвороби ясен зустрічаються у 70% людей?

Але виявивши у себе кровоточивість ясен або запалення слизової оболонки порожнини рота, багато хто не сприймає це як захворювання і обходиться народними методами лікування.

З усією відповідальністю хочу сказати, що ігнорування хвороб ясен може мати серйозні наслідки, аж до втрати зубів!

А які ж причини захворювання ясен або пародонтиту?

Мікроби. У порожнині рота людини мешкають патогенні мікроорганізми, які не приносять шкоди при правильному харчуванні і дотриманні правил гігієни. Але, якщо ви постійно вживаєте вуглеводи і нехтуєте використанням зубної нитки, бактерії активно розвиваються і вражають емаль, дентин і тканини пародонту.

Генетична схильність. Спадковість відіграє велику роль у розвитку пародонтиту ясен навіть в тому випадку, якщо людина уважно стежить за гігієною і правильно харчується.

Механічні пошкодження ясен. Забій тканин внаслідок необережності, неправильний прикус, при якому на конкретну ділянку ясен виявляється підвищений тиск, або завищена пломба, через яку зуб посилено тисне на ясна і ушкоджує її.

Системні захворювання. Хвороби зубів і пародонтит можуть викликати патології, не пов'язані з порожниною рота, наприклад вегето-судинна дистонія, ВІЛ, цукровий діабет, гіпертонія і хвороби шлунково-кишкового тракту.

Аутоімунні захворювання. Знижений імунітет, порушення в роботі ендокринної системи, гормональні збої при вагітності.

В Стоматології Ольги Бондаренко ми підходимо до комплексного лікування пародонтозу, в який входить метод терапії апаратом VECTOR. Це реальний спосіб продовжити життя зубів, підтримати кісткову тканину і вилікувати пародонтит без хірургічного втручання.

Основні плюси вектор-терапії:

- Глибина очищення. Звичайні апарати з ультразвуком очищають зуб на глибину до 5 мм, при вектор-терапії він очищається до 11 мм.

- Делікатність. Завдяки наявності різних м'яких насадок чистка проводиться навіть у важкодоступних частинах коренів зуба. Це дозволяє звести до мінімуму "вишкрібання".

- Можливість використання абразивної суспензії Vector Fluid abrasive, що фактично дозволяє проводити лікування початкових форм карієсу без застосування бормашини.

- Оперативність. Як показує практика, в більшості випадків для досягнення бажаного результату досить 1-2 сеансів лікування.

Крім лікування практично всіх захворювань пародонту, вектор-терапія відмінно зарекомендувала себе:

- Як профілактичний засіб по догляду за яснами;

- При комплексних процедурах, спрямованих на зниження ризику відторгнення імплантів;

- При виконанні великих обсягів протезування.

Також в Стоматології Ольги Бондаренко успішно використовується плазмотерапія для лікування кровоточивості ясен. Гінгівіт, пародонтоз і пародонтит можливо вилікувати, завдяки введенню плазми.

Плазмотерапія- це ін'єкції плазми з великим вмістом тромбоцитів.

Її відділяють з крові самого пацієнта і вводять в ясна. Така аутоплазма багата білками, ферментами і гормонами, тому сприяє регенерації слизової оболонки ротової порожнини і кісткової тканини.

Плазмотерапія ясна не займає більше 10 хвилин і проходить абсолютно безболісно.

Процедура має доведеною ефективністю, а перші результати видно вже буквально через кілька днів.

Чим допомагає плазмотерапія:

- Знижуються больові відчуття;

- Прискорює загоєння тканин після розрізу ясна або видалення зуба;

- Усувається кровоточивість ясен;

- Збільшуються шанси приживлення імплантатів;

- Відновлюється анатомічна форма м'яких тканин;

- Прискорюється загоєння лунки;

- Зміцнюються тканини пародонту.

Отже, щоб не доводити свої зуби до сумного фіналу, потрібно не нехтувати першими симптомами пародонтиту і записатися на приймом до лікаря-стоматолога.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Автор
0
Коментарі
1
0
Смішно
4
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини