Видалення зуба в Києві: клініка стоматології Ideale запрошує на безболісне лікування

Видалення зуба в Києві: клініка стоматології Ideale запрошує на безболісне лікування

Екстракція зуба – це серйозне хірургічне втручання, після якого пацієнтові часто потрібно мінімум тиждень на одужання і реабілітацію. Однак застосування сучасних технологій допомагає істотно полегшити і саму операцію, і процес відновлення.

Так, у київській клініці стоматології та естетичної медицини IDEALE проводять процедуру з видалення зубів за допомогою революційного апарату для стоматологічної хірургії пьезотом. Він дозволяє максимально швидко і безпечно провести операцію по екстракції зубів будь-якої складності.

"При роботі пьезотомом кістку надрізають майже без крові, такий ефект відбувається завдяки підводці охолоджуючого засобу і ультразвукової високочастотної вібрації. В результаті створюється ідеальний огляд зони, що оперується. При цьому просто неможливо травмувати м'які тканини, тому що при контакті з ними апарат автоматично зупиняється - це гарантія безпеки", –- розповіли в клініці.

Відео дня

Відзначається, що завдяки використанню пьезотома в клініці IDEALE багато процедур стали набагато швидше, якісніше і безпечніше, але найголовніше - це зниження болю в післяопераційному періоді.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки