Як зберегти білі зуби любителям кави і вина: дантисти назвали 5 способів

11,7 т.
Як зберегти білі зуби любителям кави і вина: дантисти назвали 5 способів

Стоматологи дали цінні поради про те, як підтримувати перлинно-білі зуби людям, які люблять вживати каву і червоне вино.

Як пише газета "Сегодня", ці напої представляють шкоду для зубної емалі, але їхній дії можна протистояти.

Темні за кольором напої, на зразок кави, чаю, червоного вина і газованої води можуть проникати в тріщини на поверхні зубів, викликаючи перманентні темні і жовті плями.

Але існує кілька простих правил, які дозволяють зберігати перлинно-білі зуби людям, які віддають перевагу цим напоям. І для цього зовсім необов'язково звертатися за процедурами професійного відбілювання зубів.

Відео дня

Стоматологи з Нью-Йорка розповіли, що це за правила. У першу чергу, людям необхідно вживати напої через соломинку, що дозволяє істотно скоротити кількість рідини, що потрапляє безпосередньо на зуби.

Також слід регулярно використовувати зубну нитку. Саме специфічна бактеріальна плівка, що покриває зубну емаль, викликає зміни кольору зубів. Відмова від використання зубної нитки призводить до того, що бактерії накопичуються між зубами навіть у тому випадку, якщо ви регулярно використовуєте зубну щітку.

Ворсинки цієї щітки просто не в змозі нормально вичистити простір між зубами. Якщо ж ви не любите зубну нитку з тих чи інших причин, то необхідно промивати цей простір водою за допомогою спеціального пристрою під назвою іригатор, який можна придбати майже в будь-якій аптеці.

Кава і червоне вино містять багато кислоти, яка негативно впливає на зуби. Якщо ви будете вживати воду одразу після алкоголю, то це допоможе промити зуби і позбутися від кислоти.

Не слід чистити зуби одразу після вживання алкоголю. Жувальні гумки без цукру, як це було доведено під час численних досліджень, захищають зубну емаль від небажаних пошкоджень.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", стоматологи з Канади запропонували просте рішення проблеми, пов'язаної з неможливістю почистити зуби після їжі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки