МоваЯзык

/ Стоматологія

Зовсім не смішно: як продукти для відбілювання зубів можуть зіпсувати вашу посмішку

Продукти для відбілювання зубів зовсім не без недоліків. Дослідження показують, що вони руйнують дентин і білкову частину зуба, які знаходяться під емаллю та надають зубам міцності.

Як повідомляє La Repubblica, результати цих досліджень будуть представлені на щорічних зборах Американського товариства біохімії і молекулярної біології.

До теперішнього часу при вивченні впливу безрецептурних відбілюючих продуктів на зуби основна увага була зосереджена на емалі. Вплив цих продуктів на дентин і білкову частину, в основному колаген, вивчено не було.

Вчені перевірили вплив активного інгредієнта цих продуктів (перекис водню) на колагенові волокна і дентин.

З'ясувалося, що волокна колагену розпадаються протягом 10 хвилин після контакту з перекисом водню в дозах, аналогічних тим, які містяться у відбілюючих продуктах. Вплив на дентин також проявлявся в умовах in vitro з активним інгредієнтом відбілюючих продуктів.

Ці продукти повинні оцінюватися з певною обережністю, особливо з урахуванням можливих клінічних наслідків, підкреслює Кріштіану Томазі, член Італійської спілки періодонтологіі та імплантології.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
1
0
Смішно
4
Цікаво
2
Сумно
1
Треш

Блоги медицини