Українці не готові купувати страхування від онкозахворювань через нестачу інформації

Українці не готові купувати страхування від онкозахворювань через нестачу інформації
Українці не готові купувати страхування від онкозахворювань через нестачу інформації

Більшість українців (54%) не готові витрачати кошти на медичне страхування для захисту від критичних захворювань. Такі результати отримала компанія Madanes під час дослідження загальної обізнаності населення стосовно проблеми раку. 27% з тих, хто заявив про неготовність купувати поліс, пояснили це високою вартістю такого страхування. 23% заявили, що не мають зайвих коштів через низьке матеріальне становище, кризу або інші причини.

Відео дня

"На жаль, ми змушені констатувати, що українці поки що недостатньо інформовані про можливості медичного страхування. Страхування від онкології коштує не так дорого, як здається на перший погляд. В середньому – це 2-5 тис. грн на рік для дорослих. Для дітей – близько 300 грн. Все залежить від конкретного страхового пакета, – коментує Директор з розвитку Madanes в Україні Стас Островський. – У випадку виявлення недуги виплата становить до 1 млн доларів. Часто страхові компанії беруть на себе організацію лікування в Україні чи за кордоном".

Неправильно стверджувати, що українці не надають проблемі онкології великого значення: лише 8% опитаних вважають, що хвороба омине їх, оскільки вони ведуть здоровий спосіб життя. Водночас 50% зізнались, що їхнім близьким діагностували онкологію. Важливо зауважити, що більшість опитаних готові прослухати інформацію про страхування від раку. 3/4 впевнені, що це входить в обов’язки страхових агентів і банківських менеджерів, які пропонують послуги страхування.

Українці не готові купувати страхування від онкозахворювань через нестачу інформації

"Згідно зі статистичними даними МОЗ, у країні понад 1 млн онкохворих. Щодня 450 українців дізнаються, що вони хворі на рак. За темпами розповсюдження захворювання ми на другому місці в Європі, – коментує Стас Островський. – На сьогодні наука не дослідила всі можливі причини, які призводять до онкологічних захворювань. Медики дають загальні рекомендації, як зменшити вірогідність недуги, однак 100% гарантії як вберегтися від раку не дасть ніхто".

За результатами дослідження 63% опитаних не знають, що онкологічні та інші критичні захворювання не входять до списку стандартних пакетів ДМС (добровільного медичного страхування). Це окрема послуга, яка може здатися для когось зайвою витратою коштів, але це вже точно дешевше, аніж лікувати важку недугу своїм коштом.

Українці не готові купувати страхування від онкозахворювань через нестачу інформації

Міжнародна компанія Madanes – один з найбільших провайдерів страхування від критичних захворювань, яка надає послуги для більш ніж 2 млн клієнтів, що становить близько $ 350 млн страхових виплат на рік. Головний офіс компанії розташований у Тель-Авіві. Піввіковий досвід роботи на ізраїльському ринку і високий рівень професійної медичної експертизи, дозволив компанії впровадити на український ринок абсолютно нові, засновані на міжнародних стандартах, методи роботи у сфері страхування здоров'я.

Сьогодні Madanes надає послуги для страхових компаній, корпоративних і приватних клієнтів. Основна мета компанії – зробити кращу медицину доступною для кожного.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки