Страшніша за рак: на світ насувається невиліковна епідемія

517,1 т.
На світ насувається невиліковна епідемія

Незабаром у світі може розвинутися невиліковна епідемія, яка буде знищувати рослини, тварин і людей.

Як свідчить спільне дослідження вчених з Імперського коледжу Лондона і Ексетерського університету, її викличе, швидше за все, нечутливий до лікування грибок, передає "РИА Новости".

Так, він незабаром може перетворитися на подобу стійких до антибіотиків "супербактерій" і придбати несприйнятливість до протигрибкових препаратів.

Зокрема, цьому сприяє регулярне використання препаратів для лікування грибкового стоматиту, епідермофітії стоп, дерматомікози та оніхомікозу.

Відео дня

За словами вчених, уже зараз грибкові інфекції забирають більше життів, ніж рак молочної залози і малярія.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вірусна інфекція, що передається повітряно-крапельним шляхом, може стати причиною наступної пандемії на Землі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки