Створено гарячу лінію для переселенців та біженців з ВІЛ, СНІД і туберкульозом

Створено гарячу лінію для переселенців та біженців з ВІЛ, СНІД і туберкульозом

Важлива інформація для людей, які живуть з ВІЛ, та осіб, хворих на туберкульоз.

Вимушено переміщені особи та біженці наразі вкрай гостро потребують інформації про можливість отримати АРТ та інші ліки за місцем перебування. Також люди потребують психологічної підтримки. Гаряча лінія готова надати будь-яку інформацію та психологічну підтримку 24/7, безкоштовно з усіх мобільних та стаціонарних операторів в межах України.

0 800 500 451Лінія з питань ВІЛ/СНІД працює цілодобово, включно з вихідними.

Відео дня

0 800 503 080Лінія з питань, пов'язаних з захворюванням на туберкульоз працює щодня з 08:00 до 16:00 включно з вихідними.

Обидві лінії безкоштовні з усіх мобільних та стаціонарних операторів України. Для людей, які перебувають за кордоном, або ж кому зручніше писати, на сайті гарячої лінії є онлайн чат: www.helpme.com.ua.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки